contact

contact

Weet je niet wie je het beste kunt contacten? Neem dan gerust contact op met een van ons en dan zorgen we dat je bij de juiste persoon terecht komt.

 

 

Repetitieruimtes/kantoor

Carin van den Hogenhof:
carin@popei.nl

 

Horeca
Voor reserveringen en algemene informatie:
horeca@popei.nl

 

Opnamestudio

Roel Blommers

06 - 41 54 96 25

roel@popei.nl

 

Programmering + Zaalhuur
Optreden in POPEI? Klik dan eerst hier voor meer informatie.
Patrick Maas:
patrick@popei.nl

 

Activiteitencoordinatie + Workshops
Charles Verrijt:
charles@popei.nl

 

Technische dienst + Custom & Repair

Mike Sparringa:
mike@popei.nl

 

PR/communicatie
Mirjam Sieben:
mirjam@popei.nl

 

Directie

Frans-Jozef van Lieshout:
fransjozef@popei.nl

 

HR

Brigitte van den Nieuwenhof

brigitte@popei.nl

 

 

Met onderstaand formulier stuur je een bericht naar ons info-adres. Een reactie hierop kan langer op zich wachten dan als je een directe mail stuurt naar een van onze medewerkers.

Contact gegevens

POPEI
Klokgebouw 300
5617 AD Eindhoven
Nederland

KvK: 55727190
BTW: NL851836185B01

040 - 24 31 444
info@popei.nl

OPENBAAR VERVOER

Treinstation Strijp-S ligt op 2 minuten afstand lopen.

Bushalte Strijp-S ligt op 5 minuten afstand lopen.

 

AUTO

Laden/lossen kan voor de laad-en losdeur van POPEI, die te bereiken is via de oprit. Er kan niet bij POPEI zelf worden geparkeerd, maar aan de andere kant van het Klokgebouw is o.a. de parkeergarage Om De Hoek beschikbaar. In de wijk aan de andere kant van het spoor zijn straten waar gratis geparkeerd kan worden.

OPENINGSTIJDEN FEESTDAGEN

Let op! POPEI is gesloten van 24-12-2019 t/m 01-01-2020.

Fijne feestdagen gewenst!

 

Kantoor

Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur

 

 

Café

Maandag 16.00-00.00 u
Dinsdag 16.00-00.00 u
Woensdag 12.00-00.00 u
Donderdag 12.00-00.00 u
Vrijdag 12.00-01.00 u
Zaterdag 12.00-01.00 u
Zondag 12.00-22.00 u

 

Keuken

Maandag gesloten
Dinsdag gesloten
Woensdag 12.00-21.30 u
Donderdag 12.00-21.30 u
Vrijdag 12.00-21.30 u
Zaterdag 12.00-21.30 u
Zondag 12.00-21.30 u