contact

contact

Weet je niet wie je het beste kunt contacten? Neem dan gerust contact op met een van ons en dan zorgen we dat je bij de juiste persoon terecht komt.

 

Directie

Frans-Jozef van Lieshout:
fransjozef@popei.nl

 

Repetitieruimtes/kantoor

Carin van den Hogenhof:
carin@popei.nl

 

Horeca
Voor reserveringen en algemene informatie:
horeca@popei.nl

 

Opnamestudio

Roel Blommers

06 - 41 54 96 25

roel@popei.nl

 

Programmering + zaalhuur
Optreden in POPEI? Klik dan eerst hier voor meer informatie.
Patrick Maas:
patrick@popei.nl

 

Educatie (workshops scholen & bedrijven)
Leonie van Laarhoven
leonie@popei.nl

 

Samenwerkingen + talentontwikkeling
Marc Dirks
marc@popei.nl

 

 

Technische dienst + Custom & Repair

Mike Sparringa:
mike@popei.nl

 

PR/communicatie
Mirjam Sieben:
mirjam@popei.nl

Contact gegevens

POPEI
Klokgebouw 300
5617 AD Eindhoven
Nederland

KvK: 55727190
BTW: NL851836185B01

040 - 24 31 444
Maandag t/m donderdag 09.00 - 01.00 uur
Vrijdag  09.00 - 02.00 uur
Zaterdag 10.00 - 02.00 uur
Zondag 10.00 - 01.00 uur

 

Het kantoor is van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur telefonisch bereikbaar.

 

Het café is dagelijks geopend vanaf 10.00 uur tot sluit.


De keuken is dagelijks geopend van 12.00 tot 21.30 uur.