contact

contact

Weet je niet wie je het beste kunt contacten? Neem dan gerust contact op met een van ons en dan zorgen we dat je bij de juiste persoon terecht komt.

 

Directie

Frans-Jozef van Lieshout:
fransjozef@popei.nl

 

Repetitieruimtes/kantoor

Carin van den Hogenhof:
carin@popei.nl

 

Horeca
Voor reserveringen en algemene informatie:
horeca@popei.nl

 

Opnamestudio

Roel Blommers

06 - 41 54 96 25

roel@popei.nl

 

Programmering + Zaalhuur
Optreden in POPEI? Klik dan eerst hier voor meer informatie.
Patrick Maas:
patrick@popei.nl

 

Activiteitencoordinatie + Educatie & Uitjes
Robert Kissen:
robert@popei.nl

 

Technische dienst + Custom & Repair

Mike Sparringa:
mike@popei.nl

 

PR/communicatie
Mirjam Sieben:
mirjam@popei.nl

 

 

Met onderstaand formulier stuur je een bericht naar ons info-adres. Een reactie hierop kan langer op zich wachten dan als je een directe mail stuurt naar een van onze medewerkers.

Contact gegevens

POPEI
Klokgebouw 300
5617 AD Eindhoven
Nederland

KvK: 55727190
BTW: NL851836185B01

040 - 24 31 444
info@popei.nl

Kantoor

Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur

 

 

Café

Maandag 17.00-00.00 u
Dinsdag 17.00-00.00 u
Woensdag 17.00-00.00 u
Donderdag 17.00-00.00 u
Vrijdag 17.00-00.00 u
Zaterdag Alleen bij events, zie agenda
Zondag Alleen bij events, zie agenda

 

Keuken
Vanaf 1 december is onze keuken tijdelijk gesloten. Achter de schermen wordt hard gewerkt om de service zo spoedig mogelijk terug te brengen naar het niveau dat jullie van ons gewend zijn.