contact

contact

Weet je niet wie je het beste kunt contacten? Neem dan gerust contact op met een van ons en dan zorgen we dat je bij de juiste persoon terecht komt.

 

 

Repetitieruimtes/kantoor

Carin van den Hogenhof:
carin@popei.nl

 

Horeca
Voor reserveringen en algemene informatie:
horeca@popei.nl

 

Opnamestudio

Roel Blommers

roel@popei.nl

 

Programmering + Zaalhuur
Optreden in POPEI? Klik dan eerst hier voor meer informatie.
Patrick Maas:
patrick@popei.nl

 

Technische dienst + Custom & Repair

Mike Sparringa:
mike@popei.nl

 

PR/communicatie
Mirjam Sieben:
mirjam@popei.nl

 

Directie

Frans-Jozef van Lieshout:
fransjozef@popei.nl

 

 

 

 

Met onderstaand formulier stuur je een bericht naar ons info-adres. Een reactie hierop kan langer op zich wachten dan als je een directe mail stuurt naar een van onze medewerkers.

Contact gegevens

POPEI
Klokgebouw 300
5617 AD Eindhoven
Nederland

KvK: 55727190
BTW: NL851836185B01

040 - 24 31 444
info@popei.nl

Kantoor

Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur

 

 

Eetcafé

Tijdelijk gesloten

 

OPENBAAR VERVOER

Treinstation Strijp-S ligt op 2 minuten afstand lopen.

Bushalte Strijp-S ligt op 5 minuten afstand lopen.

 

AUTO

Laden/lossen kan voor de laad-en losdeur van POPEI, die te bereiken is via de oprit. Er kan niet bij POPEI zelf worden geparkeerd, maar aan de andere kant van het Klokgebouw is o.a. de parkeergarage Om De Hoek beschikbaar. In de wijk aan de andere kant van het spoor zijn straten waar gratis geparkeerd kan worden.

 

OMLEIDING

Wegens werkzaamheden op Strijp-S zijn er geruime tijd omleidingen, waardoor je alleen vanuit de stad bij POPEI kunt komen. Klik hier voor meer informatie en een plattegrond

 

omleiding.png